Program dofinansowania

mikroinstalacji fotowoltaicznych 

Ekologia, która ewidentnie

się opłaca!

Program dofinansowania

mikroinstalacji fotowoltaicznych 

Ekologia, która ewidentnie

się opłaca!

Gdzie planujesz instalację?

Planowany termin inwestycji?Określ moc instalacji fotowoltaicznej:

Dodatkowe Informacje:

Administratorem Państwa danych osobowych jest właściciel marki Aien z siedzibą w Starym Sączu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie, a także przedstawienie informacji handlowych, jeśli wyrazili Państwo na nią zgodę. Wyrażona zgoda może być wycofana w każdym czasie. W tym celu proszę wysłać e-mail na adres biuro@aien.pl. Pełne informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatnosci.

program mój prąd 3.0
Fotowoltaika

Program Mój Prąd od kiedy?

Program Mój Prąd 3.0 rozpoczyna się od 1 lipca 2021 r. a jego zakończenie jest planowane na 20 grudnia 2021 r. Środki z poprzedniej edycji programu zostały wykorzystane przez upłynięciem terminu przewidywanego zakończenia co może powtórzyć się również w obecnym jego wydaniu.

aien fotowoltaika moduły bifacjalne
Fotowoltaika

25% większa moc instalacji fotowoltaicznej – poznaj moduły dwustronne – bifacjalne!

Budując instalacje fotowoltaiczne nieustannie dążymy do uzyskania maksymalnej produkcji prądu z danej zaprojektowanej instalacji. Ważne czynniki takie jak orientacja instalacji względem kierunków świata, zacienienie, kąt ustawienia paneli czy nasłonecznienie danego terenu muszą być brane pod uwagę przy każdym projekcie. Nie zapominamy oczywiście o samych modułach fotowoltaicznych. Rynek dostarcza nam dzisiaj pełny wachlarz możliwości jeśli chodzi o wybór mocy oraz…

Copyright Aien 2020

Tel: +48 736 092 192

E-mail: biuro@aien.pl

Polityka prywatności i cookies

Copyright Aien 2020

Tel: +48 736 092 192 biuro@aien.pl